2019

Torsdag d. 28. februar kl. 20 Grønnegades Kaserne Kulturcenter, Grønnegade 10, 4700 Næstved (med kor)
Søndag d. 17. marts kl. 15.00 Casa V-58, Vestergade 58, 8000 Århus C (med band) Forsalg Billeto.dk
Tirsdag d. 26. marts kl. 19.30 Kulturgryden, Svinninge Bibliotek, Hovedgaden 59, 4520 Svinninge (med kor)
Tirsdag d. 9 – torsdag d. 11. april Videoindspilning af ‘First We Take Manhattan’, Berlin

Lørdag d. 13. april kl. 20.30 Restaurant Stockfleth, Privat arrangement (solo)
Torsdag d.29. august kl. 20 MIR, Hovedgaden 10, 8410 Rønde (med kor)
Lørdag d. 31 august kl. 15 Folkestedet (Århus Festuge), Carl Blochsgade 28, 8000 Århus (solo -gratis arrangement)
Torsdag d. 3 oktober kl. 20 Gildesalen i Malling, Tandervej 52, 8320 Mårslet (med kor)
Lørdag d. 5. oktober kl. 20 Molskroen, Privat arrangement (solo)
Onsdag d. 9. oktober kl. 19 Midtfyns Husflid, Rynkebyvej 28, 5750 Rynkeby (solo)
Lørdag d. 2 november kl. 20 Tåning Forsamlingshus, Horndrupvej 35, 8660 Skanderborg (med kor)
Torsdag d. 14. november kl. 18.45 Højskolen Skærgården, Skærgårdvej 23, 7400 Herning (solo)
Lørdag d. 7. december kl. 14 Comwell Korsør, Privat arrangement (med kor)
2018
Torsdag d. 11. januar kl. 20, Viborg Musiksal, Gravene 26, 8800 Viborg (solo)
Onsdag d. 21. februar kl. 19.30, Idrætshøjskolen Bosei, Evensølundvej 5, 4720 Præstø (med kor)
Torsdag d. 22. februar kl. 19.30, Dagligstuekoncerter, Fjendstrupvej 2, Maglebrænde, 4850 Stubbekøbing (med kor)
Fredag d. 23. februar kl. 19.30, Café Bakkegården, Svendborgvej 319, 5260 Odense S (med kor)
Fredag d. 18 maj kl. 20.00, Rostved Forsamlingshus, Rostvedvej 13, 8410 Rønde  (med kor)
Lørdag d. 1. september kl. 19.30, AMFI, Amfivej 1, 4593 Eskebjerg (med kor)
Søndag d. 2. september kl. 14.30, Pipers Hus, Roskilde Bypark, Frederiksborgvej 21, 4000 Roskilde
Fredag d. 7. september kl. 19.30 Vendsyssel Teater Musiksalen, Bandgårdspladsen 4, 9800 Hjørring  (med band)
Lørdag d. 12. oktober kl. 19.30 Industrien, Bredgade 73-75, Aarup, Fyn (med band)
Søndag d. 28. oktober kl. 15, Musikskolens Aula, Aabenraa Kunst og Musikforening (med kor)
Fredag d. 9. november kl. 20, Sangstrup Forsamlingshus, Hjembækvej 44, 8500 Grenå (med kor)
Fredag d. 16. november kl. 20,, Mesing Forsamlingshus, Forlev Møllevej 53, 8660 Skanderborg  (med kor)
Torsdag d. 22. november kl. 20, Carls Café, Hovedgaden 16, Skovsgård, 9460 Brovst  (med kor)

2017
Torsdag d. 21. december kl. 13, Dansk Musiker Forbund, Århus, Privat arrangement
Torsdag d. 9. november kl. 20.30, Gyngen, Mejlgade 53, Århus
Fredag d. 13. oktober kl. 20, Plexus Idom-Råsted, Holstebro
Torsdag d. 12. oktober kl. 20, Plexus Idom-Råsted, Holstebro
Fredag d. 6. oktober kl. 21, Svendborg, Privat arrangement
Lørdag d. 9. september kl. 21.30, Fredericia, Privat arrangement
Fredag d. 8. september kl. 20, Husmandsstedet, Over Bækken 1, Årslev
Tirsdag d. 5. september kl. 17.30, Hotel Nyborg Str
Søndag d. 27 august kl. 12, Borup Kino, Lindevej 3 4140 Borup (tapas&koncert)
Lørdag d. 26 august kl. 15, Amfi, Bjergsted Bakker 3, 4470 Svebølle
Torsdag d. 18. maj kl. 20, Restaurant Moment, Friland, Ravnen 1, Rønde
Fredag d. 14. april kl. 10.30, Brædstrup Kirke, Brædstrup
Lørdag d. 8. april kl. 20, Jordløse Forsamlingshus, Haarby
Lørdag d. 28. januar kl. 15, Glumsø Bio, Østergade 16, 4171 Glumsø
Torsdag d. 19 januar kl. 19, Folkemusik i Randers, PM Kunst, V. Kirkestræde 12, Randers.
Søndag d. 15. januar kl. 15, Scene 1, Stege, Møn.
Fredag d. 13. januar kl. 13.30, Reception, Sleepin Gellerup,  Århus