2024

Fredag d. 2. februar kl. 20, Café Støj, Jægergårdsgade 150, 8000 Århus, trio 
Torsdag d. 22. februar kl. 20, Huset 40, Hovedgaden 40, 4654 Faxe ladeplads, solo
Lørdag d. 11. maj kl. 19, Gylling Mejeri, Hovedvej 4, Gylling, 8300 Odder, duo m. Kurt Frimodt
Torsdag. 11. Juli kl. 19.30, Tambours Have, Bredmosevej 21, 6800 Varde, solo
Torsdag d. 27. juni kl. 19.30, Øster Hurup Kirke, Solbjergvej 31, 9560 Hadsund, solo
Torsdag d. 1. august kl. 19.30, Hadsten Højskole, Østergade 49, 8370 Hadsten, solo
Søndag d. 4. august kl. 16, Hotel Cecil, Niels Hemmingsens Gade 10, 1153 København, kvintet
Mandag d. 2. september kl. 13, Folkehuset Møllestien, Grønnegade 10, 8000 Århus, trio
Onsdag d. 11. september kl. 20, Vojens PigeklubSognegården, Østerled 4, 6500 Vojens solo
Onsdag d. 2. oktober kl. 18.45, Højskolen Skærgården
Skærgårdvej 23, 7400 Herning, solo 
Søndag d. 8. december kl. 16.00, Brejning Kirke, Kærhusvej, 6971 Spjald, kvintet

2023

Mandag d. 23. januar kl. 19, Vrinners Beboerhus, Rolsøgårdvej 2, Vrinners, 8420 Knebel, solo
Torsdag d. 26. januar kl. 19, Ejerslev Kirke, Lyngen 25, 7900 Nykøbing Mors, trio
Torsdag d. 9. februar kl 18, Cafe Vestervang, Vestervang 16, 8000 Århus, solo 
Lørdag d. 25 februar, Øsal Ling, Århus, solo
Tirsdag d. 16 maj, Skæring Kirke, Skæring Kirkevej 1, 8250 Egå, solo
Tirsdag d. 30. maj kl. 19, Sinding Kirke, Sinding Kirkevej 2, 7400 Herning, trio
Torsdag d. 6 juli kl. 20, Rødding Højskole, Flors Alle 1, 6630 Rødding, kvartet
Lørdag d. 5. august kl. 15.30, Hadsten Højskole, Østergade 49, 8370 Hadsten, solo. 
Søndag d.27. august, kl. 14, Enderslev Præstegård, Kirkebakken 1, Enderslev, 4652 Hårlev, trio
Lørdag d. 2. september, kl. 14.30, Fokehuset Trøjborg,Kirkegårdsvej 53, 8000 Aarhus, solo
Fredag d. 8. september kl. 20, Glumsø Bio, Østergade 16, 4171 Glumsø, kvintet
Søndag d.10. septembe kl. 14, Borup Bio, Lindevej 3, 4140 Borup , trio
Fredag d. 3. november kl. 20 Café Støj, Jægergårdsgade 150, 8000 Århus, duo med Kurt Frimodt
Lørdag d.11. november kl. 20 Cirkusfabrikken, Skivevej 90, 7870 Roslev, kvartet
Onsdag d. 15 
november kl. 19, Ølgod Kirke,Vestergade 68A, 6870 Ølgod, trio
Onsdag d. 13 december kl. 19, UngK, Vester Allé 23K, 8000 Århus C, solo

2022
Søndag d. 16. januar kl. 16,  Haralsted Kirke, Haraldstedvej 89, 4100 Ringsted,  trio
Torsdag d. 10. marts kl. 19.30, Elværket, Thorsvej 4, 8230 Aarhus, kvartet
Fredag d. 25. marts kl. 19.30, Maritza salen,  Frederiksgade 78C, 8000 Aarhus C
Onsdag d. 4. maj kl. 19, Brandbjerg Højskole, Brandbjergvej 12, 7300 Brandbjerg, solo
Lørdag d. 21. maj kl. 20, Odsherred Teater, Algade 36, 4500 Nykøbing Sjælland, trio
Torsdag d. 1. september, kl. 19, Nykøbing Mors Kirke, Kirketorvet 3, 7900 Nykøbing, kvintet
Fredag d. 2. september, kl. 20, Café Ludvig, Ingemannsvej 5 4180 Sorø, kvartet
Søndag d. 4. september, kl. 17 Pipers Hus, Bypark, Frederiksborgvej 21, 4000 Roskilde, trio.
Fredag d. 9. september, kl. 20, Nr.galten Forsamlingshus Erslevvej 35, 8370 Hadsten trio
Lørdag d. 10 september, kl. 20, Brandbjerg Højskole, Brandbjergvej 12, 7300 Jelling, trio 
Søndag d. 2 oktober, kl. 14, Hinnerup Bibliotek, Skovvej 18, 8382 Hinnerup, solo
Torsdag d. 27. oktober kl. 19, Hjordkær Kirke. Kirkegade 83, Hjordkær, Rødekro, solo
Mandag d. 23. januar 2023, kl. 19, Vrinners Beboerhus, Rolsøgårdvej 2, Vrinners, 8420 Knebel solo

2021
Fredag d. 30 juli kl. 19 Martinus Center, Klintvej 69, 4500 Nykøbing Sjælland, musiske foredrag
Søndag d. 3. oktober kl. 14 Næsby Kirke, Bogensevej 94A, 5270 Odense solo
Onsdag d. 3 november kl. 19 Tvillum Kirke, Klostervej 1, Tvilum, 8882 Fårvang duo med Kurt Frimodt
Lørdag d. 20. november kl. 20 Lime Forsamlingshus, Markvænget 2, 8544 Mørke trio

2020
Fredag d. 7. februar kl. 20 Hullet, Tinggården 167, 4681 Herfølge (duo med Tom Lindby)
Torsdag d. 27. februar kl. 19 Odder Bibliotek, Mejerivej 14, 8300 Odder (solo musikalsk foredrag) udsolgt
Søndag d. 1. marts kl. 14 Det Gamle Gasværk, Byleddet 2, 8220 Brabrand CD release (band med gæstemusikere)
Lørdag d. 14. marts kl. 20 Pipers Hus, Byparken, Frederiksborgvej 21, 4000 Roskilde (med kor) Billetter tlf. 46 36 56 96 (aflyst pga. Corona)

Torsdag d. 9. juli kl. 20 Rønde Højskole, Skolegade 2, 8410 Rønde (solo)
Fredag d. 31. juli kl. 21 Martinus Center, Klintevej 69, 4500 Nykøbing Sjælland (solo)
Fredag d. 4. september kl. 20 Mejeriet Kulturhus,Tarm Kirkegade 1, 6880 Tarm  (kvartet)
Søndag d. 4 september kl. 14 Huset Trøjborg, Kirkegårdsvej 53, Århus (solo)
Søndag d. 18. oktober kl. 14 Huset Trøjborg, Kirkegårdsvej 53, Århus (solo)

2019

Torsdag d. 28. februar kl. 20 Grønnegades Kaserne Kulturcenter, Grønnegade 10, 4700 Næstved (med kor)
Søndag d. 17. marts kl. 15.00 Casa V-58, Vestergade 58, 8000 Århus C (med band)
Tirsdag d. 26. marts kl. 19.30 Kulturgryden, Svinninge Bibliotek, Hovedgaden 59, 4520 Svinninge (med kor)
Tirsdag d. 9 – torsdag d. 11. april Videoindspilning af ‘First We Take Manhattan’, Berlin

Lørdag d. 13. april kl. 20.30 Restaurant Stockfleth, Privat arrangement (solo)
Torsdag d.29. august kl. 20 MIR, Hovedgaden 10, 8410 Rønde (med kor)
Lørdag d. 31 august kl. 15 Folkestedet (Århus Festuge), Carl Blochsgade 28, 8000 Århus (solo)
Torsdag d. 3 oktober kl. 20 Festsalen Tandervej 52, 8320 Mårslet (med kor)
Lørdag d. 5. oktober kl. 20 Molskroen, Privat arrangement (solo)
Onsdag d. 9. oktober kl. 19 Midtfyns Husflid, Rynkebyvej 28, 5750 Rynkeby (solo)
Lørdag d. 2 november kl. 20 Tåning Forsamlingshus, Horndrupvej 35, 8660 Skanderborg (med kor)
Mandag d. 4. november kl. 19.30 Brandbjerg Højskole, lukket arrangement
Mandag d. 11 november kl. 19.30 Mejeriet Kulturhus Tarm Kirkegade 1, 6880 Tarm (duo)
Torsdag d. 14. november kl. 18.45 Højskolen Skærgården, Skærgårdvej 23, 7400 Herning (solo)

Lørdag d. 7. december kl. 14 Comwell Korsør, Privat arrangement (med kor)
Søndag d. 15. december kl. 16 A Christmas Fairy-Cocktail Bar, Bredgade 10, 7400 Herning (solo)

2018
Torsdag d. 11. januar kl. 20, Viborg Musiksal, Gravene 26, 8800 Viborg (solo)
Onsdag d. 21. februar kl. 19.30, Idrætshøjskolen Bosei, Evensølundvej 5, 4720 Præstø (med kor)
Torsdag d. 22. februar kl. 19.30, Dagligstuekoncerter, Fjendstrupvej 2, Maglebrænde, 4850 Stubbekøbing (med kor)
Fredag d. 23. februar kl. 19.30, Café Bakkegården, Svendborgvej 319, 5260 Odense S (med kor)
Fredag d. 18 maj kl. 20.00, Rostved Forsamlingshus, Rostvedvej 13, 8410 Rønde  (med kor)
Lørdag d. 1. september kl. 19.30, AMFI, Amfivej 1, 4593 Eskebjerg (med kor)
Søndag d. 2. september kl. 14.30, Pipers Hus, Roskilde Bypark, Frederiksborgvej 21, 4000 Roskilde
Fredag d. 7. september kl. 19.30 Vendsyssel Teater Musiksalen, Bandgårdspladsen 4, 9800 Hjørring  (med band)
Lørdag d. 12. oktober kl. 19.30 Industrien, Bredgade 73-75, Aarup, Fyn (med band)
Søndag d. 28. oktober kl. 15, Musikskolens Aula, Aabenraa Kunst og Musikforening (med kor)
Fredag d. 9. november kl. 20, Sangstrup Forsamlingshus, Hjembækvej 44, 8500 Grenå (med kor)
Fredag d. 16. november kl. 20,, Mesing Forsamlingshus, Forlev Møllevej 53, 8660 Skanderborg  (med kor)
Torsdag d. 22. november kl. 20, Carls Café, Hovedgaden 16, Skovsgård, 9460 Brovst  (med kor)

2017
Torsdag d. 21. december kl. 13, Dansk Musiker Forbund, Århus, Privat arrangement
Torsdag d. 9. november kl. 20.30, Gyngen, Mejlgade 53, Århus
Fredag d. 13. oktober kl. 20, Plexus Idom-Råsted, Holstebro
Torsdag d. 12. oktober kl. 20, Plexus Idom-Råsted, Holstebro
Fredag d. 6. oktober kl. 21, Svendborg, Privat arrangement
Lørdag d. 9. september kl. 21.30, Fredericia, Privat arrangement
Fredag d. 8. september kl. 20, Husmandsstedet, Over Bækken 1, Årslev
Tirsdag d. 5. september kl. 17.30, Hotel Nyborg Str
Søndag d. 27 august kl. 12, Borup Kino, Lindevej 3 4140 Borup (tapas&koncert)
Lørdag d. 26 august kl. 15, Amfi, Bjergsted Bakker 3, 4470 Svebølle
Torsdag d. 18. maj kl. 20, Restaurant Moment, Friland, Ravnen 1, Rønde
Fredag d. 14. april kl. 10.30, Brædstrup Kirke, Brædstrup
Lørdag d. 8. april kl. 20, Jordløse Forsamlingshus, Haarby
Lørdag d. 28. januar kl. 15, Glumsø Bio, Østergade 16, 4171 Glumsø
Torsdag d. 19 januar kl. 19, Folkemusik i Randers, PM Kunst, V. Kirkestræde 12, Randers.
Søndag d. 15. januar kl. 15, Scene 1, Stege, Møn.
Fredag d. 13. januar kl. 13.30, Reception, Sleepin Gellerup,  Århus